Kožená galanterie Karlovy Vary

 

Zastupované značky

 
 
 
 
 

* Bambas *

 
 
 
Společnost byla založena v roce 1990 a od roku 1991 se plně věnuje designu kožených dámských kabelek a kožených doplňků.
Po sedmi letech zkoušek se podařilo spojit několik technologií, které od roku 1997 výrazně odlišují kabelky BAMBAS od ostatních světových značek.
Každá kabelka je ve svém výtvarném motivu originál a nemůže být o tom pochyb ani v případech, kdy na žádost konkrétního zákazníka je některý z výtvarných motivů opakován.

Každá kůže z krávy nebo býka má svůj genetický kód a tak je i každá kůže z nich originálním kouskem. Podíl ruční práce na každé kabelce se pohybuje v rozmezí od 90-95%. I kůže, která se používá na těla kabelek se tamponuje (barví) ručně podle nejpřísnějších ekologických norem.
Společnost disponuje pěti tisíci základními výtvarnými motivy.

Tvary a design kabelek BAMBAS uspokojí jak ctitelky konzervativních tónů, tak i ženy, které dávají přednost expresivním barevným kombinacím a typům kabelek.

Protože se v obou případech jedná o výtvarná díla, je hodnota takové kabelky nadčasová. Některé typy kabelek mají právě pro tyto vlastnosti své místo na seznamu stále žádaných kabelek již deset let. Jsou vždy jiné, protože jsou prostě originální. V kabelce BAMBAS najde každá žena přítelkyni na celý život.

zdroj: bambas.cz